Комисии
Постоянна комисия „Партийна дейност”

1.  Стоян Колев-заместник председател „Партийна дейност”
2.  Иван Апостолов
3.  Димитър Георгиев
4.  Живко Господинов
5.  Васил Джелебов
6.  Милен Димитров
7.  Георги Драгнев
8.  Георги Захов
9.  Николай Колев
10.  Антон Купенов
11.  Иван Машонов
12.  Дяко Папазов
13.  Здравко Станев
14.  Крисимира Хънкова
 
Постоянна комисия „Местна политика”

1.  Евгений Мосинов-председател на ОбС на БСП
2.  Георги Киров
3.  Чанко Мирчев
4.  Тодор Ненов
5.  Васил Джелебов
6.  Любомир Пантелеев
7.  Любен Чардаков
8.  Димитър Стоянов
9.  Петър Петров
10.  Радостин Димитров
11.  Стойко Танков
12.  Пеньо Костадинов
13.  Радостин Димитров
14.  Атанас Зафиров
15.  Прокоп Паскалев
16.  Тинка Желязкова
17.  Юлия Йоргова
18.  Димитър Григоров
19.  Тодорка Мурджева
 
І.   Комисия по организационните въпроси.

1.  Стоян Кулев - Председател
2.  Антон Купенов - Зам.председател
3.  Алекси Калоянов
4.  Бойко Пирев
5.  Вяра Андонова
6.  Драгомир Драганов
7.  Дяко Папазов
8.  Илко Славов
9.  Росица Михов
10. Стойко Танков
 
ІІ.  Комисия по медийната политика

1.  Любомир Пантелеев - Председател
2.  Пеньо Костадинов - Зам.Председател
3.  Георги Минчев
4.  Господин Джунгуров
5.  Дарина Стоянова
6.  Красимира Германова
7.  Стоян Андреев
8.  Теодора Георгиева

ІІІ. Комисия по финанси и бюджет

1.  Любен Чардаков - Председател
2.  Аргир Бояджиев - Зам.председател
3.  Атанас Зафиров
4.  Георги Киров
5.  Драгомир Драганов
6.  Евгeнии Мосинов
7.  Оник Калустян
8.  Павел Маринов
9.  Петър Петров
10. Прокоп Паскалев
11. Радостин Димитров

IV. Комисия за работа със синдикатите,браншовите организации и структури на гражданското общество.

1.  Д-р Красимира Каракашева - Председател
2.  Георги Градев - Зам.председател
3.  Вяра Андонова
4.  Магдалена Тодорова
5.  Неделчо Ламбов

V. Комисия за работата с жените

1.  Тинка Желязкова - Председател,Председател на клуба на             жените-социалистки за паритет и солидарност
2.  Дарина Стоянова - Зам.председател
3.  Величка Бурлакова
4.  Горанка Крумова
5.  Дарина Мегданска
6.  Лена Бахчеванова

VІ.  Комисия по икономическа политика и  общинска собственост.

1.  Драгомир Драганов - Председател
2.  Георги Бъклев - Зам.председател
3.  Гергана Арнаудова
4.  Дафинка Главанска
5.  Иван Мешов

VІІ. Комисия по транспорта

1.  Аргир Бояджиев - Председател
2.  Павел Маринов - Зам.председател
3.  Димитър Григоров
4.  Николай Тишев
5.  Щерю Щерев